DET HANDLER KUN OM DIG

VegasMaster Magazine blev skabt af spillere, for spillere, med en dyb forståelse for hvad vores spillere ønsker og har brug for.

Hvis du leder efter ærlige anmeldelser, forbedre dine spilleevner eller bare noget sjov,

så er du kommet til det rette sted.

VEGASMASTER I TAL

CASINO ANMELDELSER

Komplette og uvildige rapporter med alt du har brug for at vide om de førende online casinoer

EKSKLUSIVE BONUSSER

Hvor og hvordan du kan kræve store online casino bonusser som potentielt er flere tusinde værd

SPIL ANMELDELSER

Alle detaljer om nutidens hotteste online spilleautomater og bordspil på online casinoer

BETALING & SOFTWARE ANMELDELSER

Et omfattende kig på forskellige betalingsmetoder og software inklusiv sikkerhedsanmeldelser

INDUSTRI ARTIKLER

Et kig bag gardinerne og hvordan spilindustrien operere og de nuværende tendenser

FANTASTISKE GIVEAWAYS

Fantastiske præmier og lukrative bonusser inden for rækkevidde via fantastiske giveaways kampagner

VI TROR PÅ

Gør online spil tilgængeligt, transparent og sikkert for vores spillere.

Elsker deres konkurrencer - Jeg lærte denne side at kende da jeg var i Vegas og deres PRÆMIER ER ÆGTE!

Peter S.

Jeg har været regelmæssig abonnent af VegasMasters nyhedsbrev i længere tid. Jeg bruger denne side som en pålidelig kilde til spilnyheder og casino anmeldelser. Jeg vil anbefale VegasMaster til enhver som prøver at finde den nyeste information for at kunne tage det smarte valg omkring spil og online casinoer.

Mans Z.

Endelig en online spil informationsportal som faktisk bryder sig om deres spilleres erfaringer, og bekymre sig om hvad spillerne mener… Mange tak!

Cara P.

MØD VORES AMBITIØSE TEAM

David

David

Chef som får L*rtet klaret!

david@vegasmaster.com

Giver helt fantastisk liv til det som vi i dag kalder, VegasMaster Magazine.

Alex

Alex

Chief SEOholic

Alex@vegasmaster.com

Leder vores super team til at gøre det vi bedst gør.

Ido

Ido

Chef for Spiltendenser & Fremtid

Ido@vegasmaster.com

Drejer panisk indholdshjulet rundt, og vælger det som du læser først.

Sarit

Sarit

Mulighedernes Ambassadør

sarit@vegasmaster.com

Holder sig ajour med industriens udsving i popularitet og udvikling.

Elżbieta

Elżbieta

Chip & Tell Operatør

Ela@vegasmaster.com

Arbejder hver dag på at nå hver eneste af jer.

Nofar

Nofar

Direktør for BUZZ

nofar@vegasmaster.com

Ansvarlig for kreative kanaler & giver dig udkald så du ikke går glip af noget.

Tanya

Tanya

Førstedamen af SEO

Tanya@vegasmaster.com

Sikre sig at vi er på kortet. Det gode kort, og forbliver der.
Chen

Chen

Makeover Evangelisten

chen@vegasmaster.com

Tilsynsførende med virksomhedens designbehov og sikre sig at du har en god og glad legeplads.
Agnessa

Agnessa

HÅNDGIVEREN

Agnessa@vegasmaster.com

Kvinden som du leder efter for nye samarbejder

OG DET ER BLOT TOPPEN AF ISBJERGET!

VegasMaster Magazine er levende og sparker røv takket være vores fantastiske skribenter & bidragsydere som hver dag deler deres talen og viden.

VI LYTTER

Som en del af vores bestræbelser på at imødekomme dine behov, byder vi altid feedback velkommen.
Du er velkommen til at skrive til os med forslag, klager, spørgsmål og alt andet som du har på sindet!

Adresse: Anapavseos 1, 2nd Floor, 3096 Limassol, Cyprus

3 + 14 =

X