Det Handlar Om Dig

VegasMaster Magazine byggdes av spelare, för spelare, och med en djup förståelse för våra spelares behov och önskningar.

Om du söker efter ärliga recensioner, att förbättra din skicklighet runt spelborden, eller efter lite underhållning,

har du kommit till rätt plats.

VegasMaster I Nummer

CASINORECENSIONER

Kompletta och ärliga recensioner med allt du behöver veta om de främsta casinona online

EXKLUSIVA BONUSAR

Var och hur du kan aktivera de största bonusarna online och potentiellt vinna tusentals kronor

SPELRECENSIONER

Få reda på allt om de bästa spelautomaterna och bordsspelen som släpps på casinon

RECENSIONER FÖR BETALNINGSMETODER OCH MJUKVARA

En exklusiv inblick med information om betalningsmetoder och mjukvara, inklusive säkerhetsrecensioner

INDUSTRIARTIKLAR

En titt bakom ridån hur spelindustrin fungerar och vilka trender som härskar inom spelvärlden

GRYMMA GIVEAWAYS

Fantastiska priser och lukrativa bonusar är inom räckhåll tack vare många grymma giveaways

VÅRT MÅL ÄR

Att göra spel online tillgängliga, transparenta och säkra för våra läsare.
Jag älskar tävlingarna - Jag hörde om sidan medan jag var i Vegas och PRISERNA ÄR RIKTIGA!

Att göra spel online tillgängliga, transparenta och säkra för våra läsare.
Jag älskar tävlingarna - Jag hörde om sidan medan jag var i Vegas och PRISERNA ÄR RIKTIGA!

Andreas S.

Jag har varit en prenumerant av VegasMasters nyhetsbrev ganska länge nu. Jag använder sidan som en trovärdig källa för spelnyheter och casinorecensioner. Jag skulle rekommendera VegasMaster för alla som försöker få så mycket information som möjligt och på så sätt kunna fatta smartare beslut om spel och casinon.

Nicolas S.

Äntligen en portal med spelinformation som faktiskt bryr sig om spelares upplevelse, bryr sig om vad spelare faktiskt tycker… Tack!

Stefan K.

Träffa Vårt Ambitiösa Lag

David

David

Chef och får saker och ting gjort

david@vegasmaster.com

Mannen bakom vad vi idag kan kalla VegasMaster Magazine

Alex

Alex

Chef och SEO-narkoman

Alex@vegasmaster.com

Leder vårt kunniga lag att göra vad vi gör bäst.

Ido

Ido

Chef över casinotrender och innehåll

Ido@vegasmaster.com

Snurrar konstant på hjulen för att hitta innehåll, och väljer vad du läser först.

Sarit

Sarit

Möjlighetsambassadör

sarit@vegasmaster.com

Håller ett vakande öga på vad som är populärt och på gång inom spelindustrin.

Elżbieta

Elżbieta

Informationsoperatör

Ela@vegasmaster.com

Arbetar med att nå dig varje dag.

Nofar

Nofar

Direktör av spänning

nofar@vegasmaster.com

Hanterar kreativa kanaler och ser till att du aldrig missar något av allt det roliga.

Tanya

Tanya

Drottningen av SEO

Tanya@vegasmaster.com

Ser till att vi finns på kartan, och att vi stannar där.
Chen

Chen

Designgeni

chen@vegasmaster.com

Hanterar företagets design och ser till att du alltid har en trevlig lekplats.
Agnessa

Agnessa

Bäst på att skaka hand

Agnessa@vegasmaster.com

Damen som hanterar alla nuvarande och framtida samarbeten.

OCH DETTA ÄR BARA TIPPEN PÅ ISBERGET

VegasMaster Magazine lever till stor del tack vare våra fantastiska skribenter och alla som arbetar med att dela med sig av sina kunskaper och sin talang, varje dag.

Vi Lyssnar

Som en del av vårt mål att möta dina önskemål och behov, uppskattar vi alltid feedback.

Vänligen kontakta oss med förslag, frågor, klagomål, eller vad helst som du kan fundera på!

Adress: Anapavseos 1, 2nd Floor, 3096 Limassol, Cyprus

2 + 2 =

X