We Doen Het Voor Jou

VegasMaster wordt geschreven door gokkers, voor gokkers, die begrijpen wat onze spelers willen en nodig hebben.

Als je op zoek bent naar eerlijke reviews, je gokvaardigheden wil verbeteren of gewoon wat plezier wenst,

dan ben je terechtgekomen op de juiste plaats.

VegasMaster in cijfers

CASINO REVIEWS

Volledige, onpartijdige verslagen met alles wat je moet weten over de beste online casino's

EXCLUSIEVE BONUSSEN

Where and how you can claim massive online casino bonuses potentially worth thousands

GAME REVIEWS

Wij zoeken voor je uit wat de beste online gokkasten en tafelgames zijn die je op het web kunt vinden

BETALING & SOFTWARE REVIEWS

Een uitgebreid overzicht van de verschillende betalingsmethodes en software, inclusief de beveiliging

ARTIKELS OVER DE GOKWERELD

Een blik achter de schermen over hoe de gokindustrie te werk gaat en wat de huidige trends zijn

GEWELDIGE WEGGEEFACTIES

Geweldige prijzen en lucratieve bonussen die binnen handbereik liggen dankzij onze weggeefacties

WE GELOVEN IN

Online gokken toegankelijk, transparant en veiliger maken voor onze spelers.
Dankzij onze informatie helpen we je een echte MASTER te worden!

Gek op hun wedstrijden - ik leerde deze site kennen toen ik in Vegas was en de PRIJZEN ZIJN ECHT!

Paul Dubois, BE

Ik ben al een tijdlang geabonneerd op de VegasMaster nieuwsbrief. Ik gebruik deze site als een betrouwbare bron voor goknieuws en casino reviews. Ik kan VegasMaster van harte aanraden aan eender wie de meest actuele info wil om zo slimmere beslissingen te kunnen maken over gokken en online casino's.

Nicolas S, NL

Eindelijk een online gokportaal dat echt geeft om de ervaring van spelers en wat ze denken… bedankt!

Vincent F, NL

Ontmoet Ons Ambitieus Team!

David

David

Chief Getting SH#!T Done

david@vegasmaster.com

Geeft op een geweldige manier leven aan wat we vandaag het VegasMaster Magazine noemen!

Alex

Alex

Chief SEOholic

Alex@vegasmaster.com

Stuurt ons geweldig team in hetgeen wat we het best doen.

Ido

Ido

Head of Gaming Trends & Futuring

Ido@vegasmaster.com

Bepaalt welke content jullie te zien krijgen en zorgt voor het leesvoer.

Sarit

Sarit

The Opportunities Ambassador

sarit@vegasmaster.com

Blijft op de hoogte van fluctuaties in de populariteitsranking en ontwikkelingen in de industrie.

Elżbieta

Elżbieta

The Chip & Tell Operator

Ela@vegasmaster.com

Werkt iedere dag keihard om jullie allemaal te kunnen bereiken.

Nofar

Nofar

The Director of BUZZ

nofar@vegasmaster.com

In leiding van onze creatieve kanalen & zorgt ervoor dat je nooit iets moet missen.

Tanya

Tanya

The First Lady of SEO

Tanya@vegasmaster.com

Zorgt ervoor dat we op de kaart staan en op koers blijven.
Chen

Chen

The Make Over Evangelist

chen@vegasmaster.com

Verantwoordelijk voor alle design en zorgt ervoor dat onze spelers genieten van de site.
Agnessa

Agnessa

The Hand Shaker

Agnessa@vegasmaster.com

De fantastische dame die op zoek gaat naar nieuwe samenwerkingen.

EN DAT IS SLECHTS HET TOPJE VAN DE IJSBERG!

VegasMasters Magazine is alive and kickin' dankzij onze geweldige schrijvers en bijdragers die hun talenten & know-how dagelijks met jullie delen.

We Luisteren Naar Jullie

Om te kunnen voldoen aan jullie eisen horen we graag wat jullie feedback is.

Gelieve ons te bombarderen met suggesties, klachten, vragen en eender wat op je lever ligt!

Adres: Anapavseos 1, 2nd Floor, 3096 Limassol, Cyprus

11 + 7 =

X